Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Specjalistycznego
Wągrowiec Spółka z o. o.

 

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Specjalistycznego Wągrowiec Spółka z o. o. jest małym, lecz dobrze rozwijającym się przedsiębiorstwem. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie, ponieważ wywodzimy się z dużej wągrowieckiej firmy budowlanej. Specjalizujemy się w wykonywaniu robót inżynieryjnych technologiami bezwykopowymi. Pod powierzchnią ziemi instalujemy rurociągi dla budowy infrastruktury energetycznej, telekomunikacyjnej, wodociągowej, kanalizacyjnej (grawitacyjnej i tłocznej), ciepłowniczej oraz gazowej. Wykonujemy przewierty pod drogami, rzekami, torami kolejowymi, parkingami oraz innymi przeszkodami terenowymi. Oferujemy również doczołowe i elektrooporowe zgrzewanie rur.

Proponujemy Państwu solidną współpracę opartą na wieloletnim doświadczeniu i przy wykorzystaniu nowoczesnego zaplecza technicznego. Zapewniamy dogłębną analizę realizowanego projektu. Współpracujemy z naszymi klientami oferując na ich życzenie, w ramach prowadzonej bezwykopowej zabudowy, zakres usług doradczych, tak aby proces instalacji przebiegał płynnie, nieuciążliwie, zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem.

Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz niezawodność i terminowość realizacji projektów.