Przewierty Sterowane Wągrowiec

Przewierty sterowane Wągrowiec

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Specjalistycznego Wągrowiec Sp. z o. o. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że sprostamy wszelkim Państwa oczekiwaniom i zachęcimy do współpracy. Specjalizujemy się w wykonywaniu robót inżynieryjnych technologiami bezwykopowymi. Są to przewierty sterowane w technologii HDD (z ang. Horizontal Directional Drilling - HDD). Pod powierzchnią ziemi instalujemy rurociągi dla budowy infrastruktury energetycznej, telekomunikacyjnej, wodociągowej, kanalizacyjnej (grawitacyjnej i tłocznej), ciepłowniczej oraz gazowej. Wykonujemy przewierty pod drogami, rzekami, torami kolejowymi, parkingami oraz innymi przeszkodami terenowymi. Oferujemy również doczołowe i elektrooporowe zgrzewanie rur.

Pbis.pl

Przewierty sterowane pbis.pl Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Specjalistycznego Wągrowiec Sp z o.o. jest małym, lecz dobrze rozwijającym się przedsiębiorstwem. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie, ponieważ wywodzimy się z dużej wągrowieckiej firmy budowlanej. Specjalizujemy się w wykonywaniu robót inżynieryjnych technologiami bezwykopowymi. 

Więcej

Przewierty

Technologia przewiertu sterowanego – to metoda bezwykopowego przekroczenia przeszkody terenowej takiej jak np.: droga, rzeka, bagno, torowisko, las.
Przewierty sterowane (Horizontal Directional Drilling - HDD) są jedną z najbardziej zaawansowanych metod układania podziemnych instalacji. 
Technologia HDD ma szereg zalet, które doceniają inwestorzy oraz generalni wykonawcy inwestycji. 

Więcej
 

DLACZEGO MY ?

Kompetencje, Partnerstwo, Fachowość 
te wartości są wyznacznikiem dla wszystkich pracowników naszej firmy na każdym etapie naszej pracy.  Wykonujemy przewierty zgodnie z dostarczoną dokumentacją i życzeniem klienta.  Podejmujemy się realizacji wielu technicznie złożonych i odpowiedzialnych zadań inwestycyjnych z zakresu budownictwa użyteczności publicznej, przemysłowego i mieszkaniowego, obiektów służby zdrowia oraz sieci c.o., wod-kan, gaz.