Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Specjalistycznego
Wągrowiec Spółka z o. o. 

Nasza specjalność - przewierty sterowane

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Specjalistycznego Wągrowiec Spółka z o. o. jest małym, lecz dobrze rozwijającym się przedsiębiorstwem. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie, ponieważ wywodzimy się z dużej wągrowieckiej firmy budowlanej. Specjalizujemy się w wykonywaniu robót inżynieryjnych technologiami bezwykopowymi - przewierty sterowane. Pod powierzchnią ziemi instalujemy rurociągi dla budowy infrastruktury energetycznej, telekomunikacyjnej, wodociągowej, kanalizacyjnej (grawitacyjnej i tłocznej), ciepłowniczej oraz gazowej. Wykonujemy przewierty sterowane pod drogami, rzekami, torami kolejowymi, parkingami oraz innymi przeszkodami terenowymi. Oferujemy również doczołowe i elektrooporowe zgrzewanie rur.

Proponujemy Państwu solidną współpracę opartą na wieloletnim doświadczeniu i przy wykorzystaniu nowoczesnego zaplecza technicznego. Zapewniamy dogłębną analizę realizowanego projektu. Współpracujemy z naszymi klientami oferując na ich życzenie, w ramach prowadzonej bezwykopowej zabudowy, zakres usług doradczych, tak aby proces instalacji przebiegał płynnie, nieuciążliwie, zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem.

Realizujemy zlecenia na terenie województw Wielkopolskie (Poznań, Złotów, Chodzież, Oborniki), Kujawsko-Pomorskie (Bydgoszcz, Toruń, Nakło), a także całego kraju. Gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz niezawodność i terminowość realizacji projektów. Zachęcamy do zapytań ofertowych w zakresie przewiertów sterowanych drogą e-mail jak i telefoniczną.